Evde Keratin Bakım Seti

Yazar admin 01/12/2018 1 Yorum

Keratin Bakım Seti

Evde Keratin Bakım Seti – Keratin Seti Fiyatları

Saçımızın gücünü, saçlarımızın sahip olduğu keratin yapısının gücü belirler. Keratin dokusu zayıflayan saçlar, güçsüz ve dökülmeye meyilli bir yapıya bürünürler. Saç tellerinde incelme, kırılma, dökülme gibi hadiselerin meydana gelmesi ise ilerleyen aşamalarda kendisini gösterir. Saç dokusunda meydana gelen bu keratin deformasyonunu iyileştirebilmek için erken müdahale oldukça önemli. Aksi halde dökülme gibi estetik anlamda rahatsız edebilecek problemlerin önüne geçebilmek güçleşebilir.

Keratin Bakım seti İle Sçalarınızı Canlandırın:

İntense Keratin Eczanesi laboratuvarlarında uzman dermatologların geliştirdikleri Evde Keratin Bakım Seti saçınızın ihtiyacı olan keratini doğal yollarla kazanmanızı sağlayacak yapıda hazırlandı. Bu ürün patentli üründür ve piyasada benzer damgayla satılan ürünlerin çoğu ya taklit yada keratin içermediği halde keratinli diye adlandırılmaktadır.

İntense Keratin Şampuan ile İlk Bakım:

İntense Keratin Şampuan, Keratin Eczanesi tarafından üretilmiş olan tamamen organik olarak hazırlanmış bir saç yıkama ürünüdür. İçeriğindeki doğal arındırıcılar saçın ve saç derisinin doğal yapısını bozmadan temizliğini ve bakımı yaparken, içeriğindeki yoğun saf keratin, saçın korteks ve kütikül dokusunu güçlendirerek canlanmasını sağlar at kuyruğu bitkisi sayesinde saçların hızlı uzamasını sağlar.

Saf Keratin Serum ile İkinci Adım:

Saçlarınızı İntense Keratin Şampuan ile iki defa yıkadıktan sonra ılık suyla durulamasını yaparak havlu yardımıyla kurulayın. Nemli saçlarınıza Saf Keratin Serum’u parmak uçlarınızla saç diplerine temas ettirmemek suretiyle uygulayın. Saçlarınızın bütün yapısıyla temas kurduğu anda bütünleşmeye başlayacak olan Saf Keratin Serum, kütikül dokudaki keratin pulların eksiklerini giderecek ve korteks tabakayı dolgunlaştırarak saçın güç ve esneklik kazanmasını sağlayacak.

Keratinli Saç Maskesi ile Güçlü Dokunuş:

Serum bakımını tamamladığınız saçınızın artık yapısı doğal olarak güçlenmiş ve kırık bölgelerin açıkları giderilmiştir. Şimdi saçın bütününe uygulanacak olan Keratinli Saç Maskesinin içeriğindeki multivitamin, aminoasit ve keratin desteği ile saçları tamamen güçlendirme sırası. Saçlarınıza serum sonrasında genel olarak uygulayacağınız saç maskesini 15-20 dakika saçlarınızda beklettikten sonra ılık suyla durulayın ve havlu ile sararak dinlendirin.

Saç Derisi ile Final:

Keratinli Saç Bakım yağı ile artık saç derisine yapacağınız uygulama, saçlı deri ve saç tellerinin ihtiyacı olan keratini tamamı ile kazandırmış olacak. Maske uygulamasından sonra saç derinize parmak uçlarınızla masaj yapmak suretiyle Keratinli Saç Bakım yağını uygulayın ve 4-5 saat sonra saçlarınızı yıkayarak durulayın.

1 Yorum

hülya akar:
27/12/2018, 12:15:37 PM
Cevapla

bu ürünü sipariş verdim merakla bekliyorum. istediğim sonuçları alabilirsem artık kuaförlere elveda :)

Yorumla