Permadan Yanan Saçlar

Yazar admin 29/12/2018 1 Yorum

Ülkemizde özellikle bayanlar, bildiğiniz gibi dış görünüşlerine çok dikkat ederler. Karşılarındaki insanlara daha güzel görünmek için ilk dikkat ettikleri yer saçlarıdır. Saçlarına birçok işlem uyguladıkları için bir süre sonra saçlarında oluşan yıpranmalar büyük sorunlar ortaya çıkarmaya başlar. Bunlardan bir tanesi de perma işlemidir. Perma işlemi saçları geçici olarak kıvırcık hale getirme işlemidir. Ancak elbette belirli bir süre sonra bu kıvırcık saçlar gidecek eski saçlarınız yerine gelecektir. Bu işlem ortalama olarak 2 ila 5 ay arasında saçlarınızı kıvırcık görünüme kavuşturacaktır. Yalnız bu işlemin de saçlarınıza tabi ki bazı zararları vardır.

 

Bu işlem ilk olarak Perma losyonu ile yapıldığı için cildinizde bazı rahatsızlıklara sebep olabilmektedir. Ayrıca bu işlem sonrasında saçlara gerekli özenin gösterilmesi de gerekmektedir. Eğer gerekli olan özen saçlara gösterilmez ise saçlarınız çok kısa bir sürede yıpranır ve dökülmeye başlar. Saçların dökülmesi erkeklerde olduğu kadar bayanlarda da çok büyük bir problemdir. Ayrıca bu işlem sırasında saçların yanma riski de vardır. Yani bu işlem uzun bir süre devam ederse ve normal süresinden fazla olarak saçlara uygulanırsa saçlarınız yanabilir. Yani bu işlem sonrasında saçlarınıza çok dikkat etmelisiniz. Bu işlemi yaptırırken de işinde uzman ve güvendiğiniz bir kuaföre yaptırmanız sağlığınız ve saçlarınızın sağlığı açısından çok önemlidir.

 

Perma yaptırdıktan sonra saçlarınız ile ilgilenmezseniz saçlarınızda dökülme, yıpranma ve yanma gibi bazı sorunlar yavaş yavaş ortaya çıkacaktır. Bu işlemlerden sonra saçlarınıza Keratinli yanan saç seti kullanabilirsiniz. Uzmanlar tarafından onaylanan ve birçok insanın kullandıktan sonra memnun kaldığı bu set saçlarınıza çok büyük yararlar sağlamaktadır. Yıpranan saçları canlandırması ve yeniden yapılandırması en büyük özelliğidir. Ayrıca bu ürünlerde herhangi bir kimyasal madde bulunmadığı gibi organikdir.Tamamen doğal yollar ile üretilen bu ürünler saçlarınızın sağlığı için çok önemlidir. Ayrıca bu ürünleri saçlarınıza herhangi bir işlem yaptırmadan kullansanız dahi herhangi bir sorun ile karşılaşmazsınız. Kısa sürede güzel ve parlak saçlara sahip olabilirsiniz.

1 Yorum

Tülay Sancar:
16/01/2019, 01:04:37 PM
Cevapla

Peki perma işlemi yapılmış bir saçı düzleştirici ürünleriniz var mı?

İntense Keratin:
16/01/2019, 01:30:34 PM

Merhabalar Tülay Hanım,Ürünlerimiz formaldehit içermediği için düzleştirici etkisi yoktur. Dolayısıyla yalnızca yanan ve yıpranan saçları onarmakta kullanılır. Size daha iyi yardımcı olabilmek için 0505 429 35 79 No' lu WhatsApp destek hattımızdan bize saçlarınız ile alakalı detaylı bilgi verebilirseniz saçlarınızın mevcut durumuna göre size uygun ürün veya ürün takviyesinde bulunabiliriz.

Yorumla