Saç Uzatma - Hızlı Saç Uzatan Şampuan

Yazar admin 25/12/2018 1 Yorum

Özellikle kadınların saç uzatma süreçleri oldukça çetrefillidir. Kimi kadınların saçlarının çok hızlı saç uzatma sına ve bir şekilde uzadıklarından bahsederken duyarız ve saçlarımızın yavaş uzuyor olduğunu düşünerek nedenlerini sorgularız. Bu noktada bilmeniz gereken en önemli husus her vücut farklı bir çalışma sistemi ile hücrelerine ileti sağlar ve tırnak uzaması, saç uzaması ve deri yenilenmesi gibi hadiseler kişiden kişiye farklılık gösterir.

 

Saç uzaması, genellikle içten gelen takviye ve desteklerle sağlanır. Bunun için başlıca bilinen kaynak ise biotindir. Vücutta hücresel reaksiyonlarla yerleşen biotin gıdalar ile birlikte temin edilebilen bir vitamindir. Bu nedenle hızlı saç uzatmak isteyenlerin beslenme düzenlerini değiştirmelerinde ve sağlıklı bir beslenme programını izlemelerinde büyük fayda var.

 

Saçın uzamasında büyük rol oynayan diğer etmen ise keratindir. Keratin, vücutta doğal olarak üretilen ancak çeşitli nedenlerle üretimi azalabilen veya saçlarda gücünü kaybedebilen bir proteindir. Keratin de harici yollarla vücuda takviye edilebilmekle beraber özellikle saç bakımında keratin desteği sağlamak saçın hızlı uzaması ve dökülmelerinin durmasıiçin çok önemlidir.

 

KIRIKLARI VE KURUMAYI DURDURUN

Saçlı derimiz bir bahçe gibi görülecek olursa bu bahçe susuz ve bakımsız kaldığında yetişen bitkiler yani saçlarımız da bakımsız ve güçsüz olacak hatta solmaya yüz tutacaktır. Bu anlamda saçlı deriyi ve saçları temiz tutmak, organik ve doğal yollarla beslemek, saçın ihtiyacı olan aminoasit, multivitamin, yağ ve keratini sağlamak saçın uzamasını sağlıklı kılacak ve güçlendirecektir.

 

Biz Keratin Eczanesi ailesi olarak profesyonel dermatologlarımız ile birlikte saçın hızlı uzamasını sağlayan özel bir formül ile geliştirdiğimiz şampuanımızı sizlere sunuyoruz.

 

İntense Keratin Şampuan tamamen doğal içeriğindeki biotin, B vitamini, amino asitler ve yoğun saf keratin ile hızlı saç uzatma nızı sağlar hem de saçları canlandırır. Ayrıca saçlı deride oluşan kuruluğu ortadan kaldırarak, yeni saç köklerinin oluşmasına ve saç dökülmesinin engellenmesine katkı sağlar.

 

Hemen şimdi Keratin Eczanesi’nin müşteri temsilcileri ile iletişime geçerek kendi saç tipinize ve ihtiyacınıza göre şekillendirilmiş ürün tavsiyelerini alabilir, saçınızın ihtiyacı olan doğal bakımı sağlayabilirsiniz.

 

1 Yorum

Nursel Arıkan:
16/01/2019, 01:42:05 PM
Cevapla

faydalı bir makale ben de uzatma seti kullanıyorum ve çok memnunum.

Yorumla