Saf Keratin Eczane Fiyatları

Yazar admin 29/12/2018 1 Yorum

Saf Keratin Eczane Fiyatları

Günümüzde saç bakım alanında üretim yapan birçok firmanın sunduğu şampuan, saç kremi, saç serumu ve saç maskesi ürünlerinde Keratin kelimesi ile karşılaşırız. Keratin, saçın bütününü meydana getiren ve sağlıklı bir şekilde oluşmasını sağlayan, vücutta doğal olarak üretilen bir proteindir. Yapısal olarak saçın hem korteks (iç) yapısı hem de kütikül (dış) yapısını meydana getiren keratin, harici yollarla saça uygulandığında, saçın yapısı ile bütünleşerek kaybettiği keratin formunu yeniden kazandırır.

 

İşaret ettiğimiz üzere bugün piyasada çok sayıda firmanın keratin içeren ürünü ve Saf Keratin adı altında satılan serum, maske ve yağları bulunur. Bu noktada tüketicilerin dikkat etmeleri gereken husus eğer saç sağlığını gerçekten önemsiyorlarsa, bu tip ürünlerin tamamen doğal olup olmadığından emin olmalıdırlar. Aksi halde satılan bu ürünlerin kimyasal ve suni olmaları nedeniyle sağlıklı kılmaya çalıştığımız saçlarımız tam aksine zarar görebilirler.

 

Piyasaki Saf Keratin Hakkında Dikkat Edilmesi Gerekenler

Bugün marketlerde, kozmetik mağazalarında ve bazı eczanelerde satışa sunulan “Saf Keratin”damgalı ürünlerin fiyatlarını dikkate aldığımızda yoğun olarak satılan ürünlerin düşük fiyatlı olanlar olduğunu fark ediyoruz. Ancak saf keratin hazırlanması ve üretilmesi ile yüksek maliyetli bir üründür. Piyasadaki düşük fiyatlı “Saf Keratin” kisvesi altında satılan ürünlerin gerçek olmadığı, suni yollarla ve kimyasallarla üretildiği bu anlamda aşikâr. Peki, saçlarına saf keratin bakımı yapmak isteyen tüketiciler ne yapmalılar?

 

Eğer saçlarınızın keratin yapısının bozulduğunu düşünüyor, saçınızın kırılma, dökülme ve kopma gibi sorunlarla karşı karşıya kalması sonucunda saçınıza bakım yapmak istiyorsanız o halde ucuz ve sahte keratin ürünlerinden kaçınarak doğal keratin ürünlerine yönelmelisiniz. Bunun için de, saçlarınızın sağlığı için maliyet yapmanız gerekecektir. Çünkü gerçek anlamda saf keratin ürününü size sunan firmalar, ürünün gerçek maliyetini ve kâr marjı/marka değerini ürünlerine yansıtırlar.

 

Biz İntense Keratin Eczanesi olarak saç bakımında doğrudan Saf Keratin’e odaklanmış bir firma olarak, bizim ürünlerimizden faydalanarak saf keratin temin etmek isteyenlere çok cazip fiyatlar sunmanın yanı sıra, özel ürün paketleri oluşturarak destek sağlıyoruz.

 

Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi almak ve ürün kalitemizi öğrenmek için web sitemizdeki ürünler kısmına bakabilir, müşteri temsilcilerimizle iletişime geçebilirsiniz.

1 Yorum

Gülhan Mızrak:
16/01/2019, 12:34:12 PM
Cevapla

teşekkürler makaleniz çok faydalı.

Yorumla