Yanan ve Yıpranan Saçlara Saf Keratin Mucizesi

Yazar admin 02/01/2019 1 Yorum

Yanan, Yıpranan Saçlara Saf Keratin Mucizesi

Saçlarınıza muhteşem bir dokunuşla son derece güzel bir bakım sağlayan doğanın saf keratin mucizesi son yıllarda bilindikçe çok daha popüler bir hale gelmiştir. Ancak yalnızca keratin maddesi içeren ürünler bireysel kullanımlar için önerilmektedir. Keratinin en çok bilinmesine sebep olan brezilya fönü gibi bir takım uygulamaları evde tek başına yapmak önerilmez. Bu tip keratin uygulamaları mutlaka uzman ellerine bırakılmalıdır ve formaldehit gibi insan sağlığına zararlı maddeler içerdiği akıldan çıkarılmamalıdır.

 

Evinizde boya gibi kimyasal uygulamalardan dolayı yıpranmış saçlarda, yoğun saç kırıklarının onarımında ise İntense Keratin markasının saf keratin ürünlerini gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Zararlı kimyasal içermeyen tamamen saf, doğal, organik içeriği sayesinde keratin ile desteklemiş İntense Keratin, piyasaya sunmuş olduğu ürünleriyle bireysel ev kullanıcılara hitap etmektedir. Ürün yelpazesi geniş ve kullanışlı olan İntense Keratin markası saçlarda kökten başlayarak uca kadar tümüyle güzel bir bakım yapar. Bu bakım sonucu saç dökülmeleri azalır, saçın yapısı güçlenir ve saç uzaması hızlanır. Piyasada bulunan birçok kimyasal içerikli bakım ürününe kıyasla içeriğindeki keratin bileşenli özel formülü sayesinde saçlarınızın ihtiyacı olan nemi ve bakımı tümüyle yerine getirir.

 

Saf keratin mucizesi İntense Keratin ürünleri arasında en çok dikkat çeken ürün İntense Keratin Şampuan ürünüdür. Aslında birçok kişinin saç bakımında yaptığı yanlışlardan biri de saç bakım ürünleri kullanmak fakat şampuanını değiştirmemektir. Aslında saç bakımı tümüyle kullanılan şampuanla başlar. Bu sebeple, saçlarına İntense Keratin ürünleri ile bakım yapmak isteyenlerin şampuanı alması önemle tavsiye edilir.

 

Öne çıkan bir diğer ürün ise Keratinli Gözenek Açıcı Saç Serumu ürünüdür. Bu ürün oldukça kritik şekilde görev görür. Saç derisindeki gözenekleri tümüyle açarak saç derisinin nefes almasını sağlar. Dökülmeyi azaltır, Keratin Saç Bakım Yağı ürününün etkisini 4 kat artırır. Özellikle saç dökülmesi sorunu yaşayan kişilerin bu ürünü keratinli dip bakım yağı ile beraber kullanması tavsiye edilir.

 

İntense Keratin markası olarak kişiye özel sunduğumuz birbirinden yararlı setlerle de saçın ihtiyacı olan bakımı son derece hızlı bir şekilde sağlamak hedeflerimiz arasındandır. Sitemiz üzerinden ihtiyaca özel olarak belirlenmiş setleri inceleyerek saçınızla ilgili sorununuza yönelik olan seti temin edebilir ve kısa sürede son derece bakımlı ve güzel saçlara sahip olabilirsiniz.

 

Sorularınız olursa bizimle iletişime geçebilir ve ürün kullanım desteği alabilirsiniz. Makalemizi okuduğunuz için teşekkürler.

1 Yorum

derya günaydın:
16/01/2019, 10:29:57 AM
Cevapla

saf keratinin etkisi saçın yapısına ve uzunluğuna göre değişiyor mu?

İntense Keratin:
16/01/2019, 12:11:45 PM

Merhabalar Derya Hanım,Saçlarınızın uzunluğuna göre ve saçlarınıza uyguladığınız boya, açıcı, röfle gibi işlemlere bağlı olarak bu süreç değişebilmektedir. Size daha iyi yardımcı olabilmek için 0505 429 35 79 No' lu WhatsApp destek hattımızdan bize saçlarınız ile alakalı detaylı bilgi verebilirseniz saçlarınızın mevcut durumuna göre size uygun ürün veya ürün takviyesinde bulunabiliriz.

Yorumla