Saf Keratin Serum Kullananlar

Yazar admin 29/12/2018 1 Yorum

Saf Keratin Serum Kullananlar ?

Son zamanlarda pek çok şampuan reklamında da kullanılan keratin kelimesi ne anlama gelmektedir? Keratin insanların saç, tırnak ve diş minelerinin güçlü olmasını sağlayan bir maddedir. Bu madde ne sebep ile olursa olsun azaldığında saçlar güçsüzleşir ve saçlarda kırılmalar sonrasında dökülmeler başlar. Bu sorunları önlemek için saçlarımıza keratin yüklemesi yapılması gerekmektedir. Bu yüzden piyasada birçok keratin firması bulunmaktadır. Fakat içlerinde çok sayıda katkı maddesi ile üretilen ürünler de beklenen faydayı sağlamamaktadır. Bu ürünlerin yerine saf, doğal, katkısız, organik saf keratin serumu kullanmak size beklediğiniz etkiyi sağlayacaktır.

 

İntense keratin serum kullanan kişiler bu serumun etkisi ile saçların hacim kazanması, kırıkların azalması ve saç tellerinin güçlenerek çok daha sağlıklı bir hal alması ile tekrar eski görünümüne kavuşmasından dolayı memnun olmaktadırlar.

 

Saf keratin serum kullananlar keratinin saç tellerini sararak güçlenmesini ve ayrıca ışıltılı sağlıklı bir görünüm kazanmasından dolayı memnun olmaktadırlar. Keratin doğru uygulandığında hiçbir zarar vermeyecek aksine yararlı olacaktır. Saçının uzamadığından yakınan kişiler içeriğinde doğal keratin içeren bu ürünleri kullandıktan sonra saçlarındaki sağlıklı ve hızlı uzamanın verdiği keyfi yaşayacaktır.

 

Sıvı keratin serum’un doğru kullanımı nasıldır ve sürekli kullanmak gerekli midir?

Saf Keratin Serum kullanmadan önce saçlarınızı iki defa ılık suyla tercihen organik bir şampuan ile yıkadıktan sonra havlu ile kurulamalısınız. Keratin Serum saçınızda en az beş saat kalmalıdır. Ve sonrasında saçın ilave bir madde kullanılmadan ılık suyla yıkanması yeterli olacaktır.  Saçlarınızın durumuna göre haftada 2 veya 3 defa olacak şekilde bu tedavi uygulanmalı ve keratin serum bittiğinde beklenen etki görüleceği için devam edilmesine gerek kalmayacaktır. Elbette tekrar saçınız açıcı, boya gibi kimyasallar ile tekrar yıpranmaya başladığında bu tedaviyi tekrar yapabilirsiniz. Parlayan hacimli saçlara sahip olmanızı sağlamanın yanında kolay taranan ve şekil alan saçlara da keratin serum ile kavuşabilirsiniz.

1 Yorum

Feride Demir:
16/01/2019, 01:08:01 PM
Cevapla

Ben kullanıyorum ve gerçekten çok faydasını gördüm etkili bir ürün.

Yorumla