GİZLİLİK POLİTİKASI

Keratin Eczanesi & İntense Keratin ailesi olarak bütün çalışanlarımız müşterilerimizin verilerine izinsiz erişimin engellenmesini temel gizlilik ilkesi olarak belirlemiştir. Bu sebepten dolayı sitemizde yaptığınız işlemlerin ve girilen bilgilerin güvenliği için gerekli önlemler sorunsuz bir alışverişin gerçekleşmesi için bilgi ve işlemin mahiyetine göre veri tabanına alınır ve kaydedilir.

 

Sitemizi kullanan kişilerin özel bilgileri asla üçüncü şahıslara iletilmeyeceği gibi başka bir üyenin diğer üyelerin bu bilgilerini görmesi ve kayıt altına alması imkansızdır.

 

Keratin Eczanesi & İntense Keratin müşterilerin ödeme sırasında kullandığı kredi kartı numarası, son kullanma tarihi ve güvenlik numarası gibi bilgileri saklamaz. Yalnızca kullanıcılarımızın siteden daha rahat yararlanabilmesi için gereken bilgileri saklamaktadır.

 

Uluslararası standartlar göz önünde bulundurularak bu konuda teknik özen gösterilmektedir. www.keratineczanesi.com ancak yasal yükümlülükleri nedeniyle kullanıcı ile ilgili resmi makamların isteği ile bilgi vermesi gereken durumunda istenilen bilgileri Resmi kurumlar ile paylaşabilir.

 

Kullanıcılarımız sitemizi kullanmaya başladıktan sonra diğer sözleşmeleri kabul ettikleri gibi bu sözleşmenin hükümlerini ne kabul etmiş sayılırlar.