Sıkça Sorulan Sorular

Soru: Ürünlerinizin Trendyol, Hepsiburada, N11, GittiGidiyor gibi platformlarda satışı var mı ?

Cevap: Evet. Tüm ürünlerimiz Türkiye'de faaliyet gösteren en büyük alışveriş platformlarında "İntense Keratin" markamız ile satışları mevcuttur. 

 

Soru: Ürünlerinizde Kimyasal, Formaldehit veya Benzeri İnsan Sağlığına Zararlı Maddeler İçeriyor Mu?

Cevap: Hayır. Bütün ürünlerimiz saf, doğal ve organiktir . DEA, MEA, PEG, SLS, SLES, GMO, Paraben, Silikon, Petrokimya, Üre ve Tuz İçermez. Organik içerikli olup, Saf Keratinli, Onarıcı ve Besleyici özelliklere sahiptir.

 

Soru: Ödeme Yaparken Kredi Kartına Taksit Seçeneği Var mı ?

Cevap: Kredi Kartına Taksit Seçeceğimiz Bulunmuyor. Bu Durum Bakanlığın Kozmetik Üründe Taksitlendirmeyi Kaldırdığı İçindir. Fakat Ödemenizi Kredi Kartınız ile Yaptıktan Sonra Bankanızı Arayarak Ödediğiniz Tutarı Taksitlendirebilirsiniz. Kapıda Kredi Kartı ile Ödeme Yaptıktan Sonra İsterseniz Yine Kendi Bankanız ile İletişime Geçerek Ödeme Tutarını Taksitlendirme Yapmanız Mümkün. 

 

Soru: Ürünlerinizi Kimler Kullanabilir ?

Cevap: Ürünlerimizi Çocuklar, Hamileler, Emziren Anneler, Bay, Bayan Her kez Kullanabilir. Çünkü Bütün Ürünlerimiz Tamamen Saf, Doğal ve Organiktir ve Herhangi Bir Yan Etkisi Yoktur. Tüm Testleri Yapılmıştır. Belgelerimiz Kısmından Ulaşabilirsiniz.

 

Soru: Keratin İçerikli Ürünlerinizde Saç Düzleştirme Etkisi Var Mı ?

Cevap: Hayır. Bütün Ürünlerimizde Saf Keratin Bulunmaktadır. Fakat Saçları Düzleştirme İşleminde Kimyasallar(formaldehit v.b.) Bulunduğu için Bizim Keratin Ürünlerimiz Düzleştirme Etkisi Yoktur. Ama Ürünlerimiz Keratin İçeriği Sayesinde Kimyasal ve Isılı İşlemlerden Dolayı Yanmış Yıpranmış Saçları Onarır.

 

Soru: Ürünlerinizde Kimyasal veya Benzeri İnsan Sağlığına Zararlı Maddeler İçeriyor Mu?

Cevap: Hayır. Bütün Ürünlerimiz Saf, Doğal ve Organik Ürünlerdir. 

 

Soru: Ürünlerinizi Hangi Kargo Firması İle Gönderim Sağlıyorsunuz ?

Cevap: Aras Kargo Firması İle Hızlı Gönderi Olarak Sizlere Güvenle Ulaştırmaya Çalışıyoruz.

 

Soru: Kapıda Ödeme Ve Kapıda Taksitli Ödeme İmkanımız Var Mı ?

Cevap: Evet Ürünlerin Teslimatı Sırasında Ödemelerinizi İster Nakit İsterseniniz Kredi Kartı ile Nakit Ödeyebilirsiniz. Taksitli Ödeme İşlemini Önce Kartınızla Tek Çekim Nakit Yaparak Sonrasında Bankanızla İletişime Geçerek Bankanızın Uyguladığı Taksitlendirme Seçeneklerini Kullanmanız Mümkündür.

 

Soru: Kampanya Ve İndirimleriniz Oluyor Mu ?

Cevap: Tabiki. Kampanyalarımızdan Haberdar Olmak için E-Bültenimize Kayıt Olursanız İndirimlerimizden Haberdar Olabilirsiniz. Sitemize Üye Olarakta Bilgilendirme Mesajlarımızı Alabilirsiniz.

 

Daha fazla bilgi almak ve varsa sorularınız için bize whatsapp 0505 429 35 79 numaralı telefondan ulaşabilir [email protected] e-posta gönderebilir canlı sohbet üzerinden iletişim sağlayabilirsiniz.